מודד מוסמך מחיר

הזמנת מודד מוסמך עשויה להידרש לפני רכישה או קנייה של נכס נדל"ן, במקרה של מחלוקת עם שכנים הנוגעת לאופן חלוקת הקרקע המשותפת, כאסמכתא להיקף שטח הדירה לצורך הסדרת חיובי ארנונה אל מול הרשות המקומית ובנסיבות נוספות. עלות שירותיו של מודד מוסמך עשויה לנוע בין 1,800-3,500 ₪ למדידת דירה או בית פרטי, בהתבסס על מספר משתנים וגורמים.

צרו איתנו קשר

מודד מוסמך מחיר - מדוע יש הבדלי מחירים בין מודדים מוסמכים

מודד מוסמך הוא בעל מקצוע בעל הסמכה ייחודית, הרשום ומוכר במאגר המודדים המוסמכים על ידי המרכז למיפוי ישראל, ובעל רישיון מדידה בתוקף, הנדרש לחידוש מדי שנתיים.

תוצרי המדידה של מודד מוסמך חתומים על ידו, ומהווים אסמכתא משפטית לכל מחלוקת וסכסוך, ומוכרים על ידי רשויות ומוסדות לצרכי רישום, אימות, חיובים ומיסוי, הפקת היתרי בנייה ותכנון הנדסי ואדריכלי.

השירות ניתן באופן פרטי, על ידי מודדים מוסמכים עצמאיים, או מודדים המועסקים בחברות הנדסה אזרחית העוסקות במדידות שטח, בתים ומגרשים. 
שירותי המדידה מיועדים לספק תוצר ללקוח, דוגמת: נתוני מדידה, מפה טופוגרפית, תשריט שטח ומבנה הדירה, קובץ דיגיטלי המותאם לתכנון אדריכלי ותוצרים חזותיים נוספים.

מודד

מחיר מודד מוסמך נקבע על פי סוג העבודה הנדרשת, אתגרי המדידה, תחשיבים נדרשים, גודל השטח, כמות מפלסים, נגישות, שימוש בטכנולוגיות מדידה מתקדמות הנדרשות לשם ביצוע המדידה, התוצרים הנדרשים על פי מאפייני דיוק, פירוט, חזות, גרפיקה ותכנות.

נוסף לצרכי המדידה והעבודה המשפיעים על עלות השירות, חשוב לציין כי מודד מוסמך וחברות מדידות פועלים בשוק פרטי, ורשאים לתמחר את השירות על פי שיקול דעתם- בהתאם לניסיון, מיומנות ומוניטין, טכנולוגיות מדידה וכדומה.

טכנולוגיות מדידה מתקדמות העשויות לייקר את עלות המדידה: מדידות אוויריות, מדידות באמצעות רחפן, מדידות שטח הכולל מאגר מים- מדידות עומק ימיות, מדידות באמצעות מיפוי פוטוגרמטרי.

מחירון מודד מוסמך

מחיר שירותי מודד מוסמך נקבע ביחס לגודל השטח, אולם בשונה מעבודות בינוי וחומרים, אינו מתומחר על פי מ"ר באופן ישיר, כי אם בהתאם לסוג המדידה ומאפייני שטח, כאשר גודל השטח הנמדד מתומחר במדרגות במקרה של שטח פתוח דוגמת מדידת מגרש לפניה בנייה ומדידות אדריכליות.
במדידה של שטח בנוי דוגמת מדידת בית פרטי או דירה, המחיר נקבע על פי כמות חדרים ו/או כמות מפלסים בבית.

מודד מוסמך מחיר- מחירון מודד דירות, מדידת מגרשים, מדידת שטחים פתוחים

סוג מדידה

טווח מחיר

מחיר מדידת דירה לפני שיפוץ

 

1,800-2,400 ₪ לדירת 4/5 חדרים.

מחיר מדידת דירה לצורך קניה או מכירה 

 

1,000-1,600 ₪ לדירת 4/5 חדרים

מודד מוסמך מחיר מדידת דירה לצורך ארנונה 

 

1,500-2,000 ₪ לדירת 4/5 חדרים

מדידות פנים מחיר מדידת בית פרטי

 

2,300-3,600 ₪ לבית פרטי עד 2 מפלסים.

חברת גאוטופ היא חברת הנדסה אזרחית מובילה בישראל, בעלת ניסיון רב שנים, המספקת שירותי מדידה מתקדמים בטכנולוגיות מובילות, לכל סוגי הלקוחות ולכל צרכי המדידה. צוות המודדים בחברת גאוטופ מיומן, מנוסה ובעל הסמכה של המרכז למיפוי ישראל, הפועל במקצועיות, תחת עדכנות מקצועית ותוך שימוש בשיטות ובטכנולוגיות המדידה המובילות בעולם, לדיוק מירבי.
החברה מספקת שירותי מודד מוסמך בפריסה ארצית, לקבלנים, ליזמים, לחברות ולארגונים, לרשויות ולמוסדות- במקצועיות שאין שניה לה, תוך זמינות ושירותיות ובמחיר הוגן.

צרו איתנו קשר

אזורי שירות

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן