מודד מוסמך בבאר שבע

חברת גאוטופ, החברה המובילה בישראל להנדסה למדידות הנדסיות, מספקת שירותי מדידה מקצועיים בפריסה ארצית, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר,
צוותי מודדים מוסמכים בבאר שבע המעניקים למגזר הפרטי והעסקי מגוון שירותי מדידות לדירות, שטח, צילומי אוויר ועוד.

באר שבע היא אחת הערים הדרומיות בישראל, הידועה גם כבירת הנגב. באר שבע והנגב כולו גם מהווים יעד אסטרטגי להתיישבות ולפיתוח, בזכות עתודת קרקעות גדולה במיוחד וריבוי שטחים, המהווים פתרון לצפיפות האוכלוסייה בערים וביישובים אחרים. פרויקטים רבים בתחום הבנייה מתוכננים ומקודמים באזור הנגב, וכן פיתוח שכונות צעירות והרחבת היקף הבנייה כרצף תכנוני בעיר באר שבע עצמה.

שירותי מודדים מוסמכים בבאר שבע נדרש כחלק בלתי נפרד מן הפרויקטים הללו, ועבודות המדידה המתבצעות על קרקעות באר שבע והנגב מהוות את הבסיס לענף הבנייה כולו. עבודות מדידת מגרשים, שטחים ומבנים נדרשות למגוון צרכים, בשלבים שונים של כל פרויקט בינוי, ומתבצעות על ידי מודד מוסמך בלבד.

צרו איתנו קשר

שירותי מודד מוסמך בבאר שבע

ניצול ומיצוי נכון של קרקעות דורש עבודת הכנה מוקדמת, אשר תחילתה בעבודת המודד, אשר מבצע מדידות מדויקות של שטח הקרקע, קובע את גבולות הקרקע וחלוקת הקרקע במקרה הצורך, ומפיק מפות טופוגרפיות חזותיות המספקות תמונת מצב מלאה ומדויקת לכל נתוני הקרקע.

 המדידות מתבצעות בטכנולוגיות מדידה מתקדמות, בשילוב מדידות בלייזר, מדידות פוטוגרמטריות, צילומים אוויריים, שימוש בטכנולוגיית GPS ואחרות, לקבלת המידע המלא על מידות ומאפייני הקרקע, לעיבוד הנתונים וביצוע החישובים הנדרשים, וליצירת מפות ותוצרי מדידה ויזואליים ברמה גבוהה.
המפות המופקות כתוצר של עבודות המדידה מותאמות לעבודה על תוכנות אדריכליות ומהוות בסיס לתכנון ההנדסי והאדריכלי, נכתבות ומפוענחות תחת פרמטרים מוגדרים המאפשרים את הבנת המידע והנתונים על ידי בעלי מקצוע רלוונטיים ורשויות.

תפקידו של מודד מוסמך בבאר שבע הוא לספק מענה לצרכי הפרויקט, להתאים את סוג המדידה הנדרש או לשלב בין מספר שיטות מדידה לקבלת הנתונים המדויקים ביותר, לבצע את המדידות בפועל, לעבד את הנתונים ולהפיק את התוצרים הנדרשים, בהתאם להזמנת הלקוח.

מודד מוסמך באזור הדרום באר שבע והסביבה

תוצרי המדידה ינגישו את כל המידע הרלוונטי ללקוח המזמין ולמי מטעמו, החל ממידות וגבולות של הקרקע, איתור וסימון מבנים ואלמנטים בסביבת הקרקע ועל גבי הקרקע, צפיפות האדמה, עומק הקרקע, איתור תשתיות תת קרקעיות, צמחיה ואלמנטים אחרים.

תפקיד המודד חשוב מאוד בקבלת ההחלטות, הבנת היתכנות הפרויקט והכדאיות הכלכלית שלו, לוחות הזמנים שיידרשו ליישומו בהתאם לליקויים וצרכי הכנת הקרקע, קבלת היתרי בנייה, סימון גבולות ופיקוח על ביצוע העבודה בהתאם לגבולות ולנתוני המדידה, וכן לספק אסמכתא חוקית וקבילה הנוגעת למידות ולנוני הקרקע לכל גורם.

מדידות ומטרות המדידה

חברת גאוטופ פועלת בפריסה ארצית ומעמידה צוותי מודדים מוסמכים מקצועיים בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. מודד מוסמך בבאר שבע מלווה את הקבלנים, היזמים והלקוחות הפרטיים, ומספק את השירותים הבאים:

מדידות לפני בנייה

מדידת מגרשים וקרקעות לפני בנייה עבור יזמים, חברות בנייה וקבלנים מקומיים. מדידות אלו מתבצעות בטרם תחילת הבנייה וכתנאי מקדים לה. מדידות מגרשים עשויות להידרש לצורך בדיקת היתכנות וכדאיות לפרויקט, לצורך תכנון הנדסי ואדריכלי ולהפקת תכניות בנייה, להפקת מפות מדידה, להגשת בקשה להיתר בניה כמסמך נלווה מתחייב, לצורך איחוד וחלוקת קרקעות בירושה, קרקעות משפחתיות ביישובים ובמושבים, בפרויקטים מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38 ועוד.

מדידות לפני בניה חשובות גם כאשר מדובר בקרקעות בבעלות מדינה/רשות, כאשר מדידת השטחים ומיפוי השטח מתבצעים לצורך תכנון והקמת תשתיות, כבישים, מחלפים ותשתיות ציבוריות נוספות.

מדידות לפני הריסת מבנים/בנייה/שיפוץ

מדידת מבנים עסקיים, בניינים משותפים ובתים פרטיים לפני שיפוץ, הרחבה, ביצוע שינויי תשתית ושלד. מדידת קרקעות בנויות לצורך תכנוני, להריסה מבוקרת ולתכנון בניה על גבי הקרקע מחדש. מדידות משולבות קרקע ואלמנטים בנויים והפקת מפות ותוצרים רלוונטיים בהתאם לאופי הפרויקט ולצרכי הלקוח.

מדידות דירות ובתים פרטיים

מדידות דירות ובתים לצורך אימות שטח הדירה והתאמה לנתונים המופיעים בטאבו וברשות המקומית. מדידת דירות לצורך הסדרת עימותים וסוגיות בנושא הארנונה אל מול הרשות המקומית.

מדידות באמצעות מודד מוסמך בבאר שבע המביא ידע והיכרות עם תקנות מקומיות, אופן התחשיב, התייחסות לשטחים ואלמנטים המוצמדים לדירה דוגמת חניה, מחסן, גג, מרפסת.

מדידות של דירות, מבנים ועסקים עשויים להידרש על ידי בעל הנכס במטרה להתמודד עם חיובים שגויים ו/או לא מדויקים על פי נתוני הרשות המקומית, אולם עשויים גם להידרש על הרשות המקומית עצמה להסדרת סוגיות ארנונה פרטניות או רחבות ולביצוע סקרי נכסים תקופתיים.

צורך נוסף למדידת דירות ונכסי מגורים הוא ביצוע מדידות לפני קניה או מכירה של נכס, לאימות גודל ושטח הנכס המוצג, לווידוא בניה תקינה ללא חריגות בנייה, ולמידע על מיצוי אפשרויות הבנייה על גבי הקרקע לצורך שיפוץ, הרחבה ושינויים עתידיים.

מדידת קרקעות לשימוש חקלאי

מדידת שטחים חקלאיים לתכנון וליישום פרויקטים בהתבסס על נתוני הקרקע, לצרכי קידום פרויקטים חקלאיים ומיצוי התפוקה של הקרקע על פי מאפייני סוג הקרקע ונתונים נוספים. תוצרי מדידה נדרשים לצורך הגשת בקשות להפשרה ובדיקת היתכנות בנייה.

הזמנת שירות מודד לתושבי באר שבע והסביבה

חברת גאוטופ היא חברת מדידות מקצועית ומובילה בישראל, אשר מבצעת את כל סוגי המדידות, ועובדת בפריסה ארצית רחבה. צוות מודדים מוסמכים ומנוסים מספק שירותי מדידות לקבלנים, לחברות בנייה, לרשויות מקומיות וללקוחות פרטיים, בהתאמה מלאה לצרכים ולדרישות של כל פרויקט ולקוח. המדידות המבוצעות על ידי המודדים המוסמכים בחברתנו מבוצעות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות למדידה, עיבוד וניתוח מידע ונתונים, והפקת תוצרים חזותיים ברמה הגבוהה ביותר. כל המודדים בחברה הם מודדים מוסמכים, בעלי רישיון מדידה בתוקף, וניסיון רב שנים.

הערכת מחיר לשירות מדידה

עלות של שירותי מדידה הן נגזרת של אופי הפרויקט וסוג המדידה, נגישות, צורך בשימוש בטכנולוגיות מורכבות ומתקדמות, מספר המדידות הנדרשות לביצוע במסגרת הפרויקט, סוג המפות והתוצרים הנדרשים, ופרמטרים נוספים. עלות מדידת שטח דירה או בית פרטי תעמוד בממוצע על 1500-3000 ₪, בעוד שפרויקטים הנדסיים מורכבים יותר יכולים להגיע לאלפי שקלים.

צרו איתנו קשר

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן