מודד מוסמך באזור המרכז

אם הינכם מחפשים שירותי מודד מוסמך במרכז אז גאוטופ הנדסה היא הבחירה המושלמת עבורכם!
גאוטופ הנדסה היא בין החברות המובילות למדידות במרכז הארץ ואנו מעניקים מגוון שירותי מדידות קרקע, דירות, שטח, מדידות עם רחפן, מדידות ימיות ועוד.

גאוטופ הנדסה- מעטפת שירותים נרחבת למחפשים אחר שירות מודד מוסמך במרכז

אנו מציעים עבודה איכותית, מדוייקות תוך הקפדה על עמידה בזמנים וזאת במחירים הוגנים. חברתינו צברה מוניטין מרשים, ואנו מבצעים מדידות עבור לקוחות ציבוריים ופרטיים. בין לקוחותינו יזמים, בעלי נכסים, מתווכים בקרקעות, מהנדסים, אדריכלים, קבלנים כלליים, עורכי דין, סוכנויות ממשלתיות, עיריות ועוד.
צוות המודדים המוסמכים שלנו מצויד בניסיון רב ובכלים המתקדמים ביותר כדי לספק עבורכם מדידות בעלות רמות מורכבות שונות. מסקרי קרקע ועד מדידות להיתרי בנייה, אנו מספקים שירותי מדידה מקיפים המותאמים לדרישותיכם.

אז מה בעצם תפקידו של מודד מוסמך?

מודד מוסמך בין אם הפרויקט במרכז או בכל מקום אחר הארץ חייב להיות איש מקצוע מוסמך שעבר הכשרה והסמכה והוא מתמחה במדידה ומיפוי מרחבים פיזיים. תפקידו העיקרי הוא לקבוע ולהגדיר במדויק גבולות נכסים, טופוגרפיה ומאפיינים גיאוגרפיים אחרים. למודדים מוסמכים תפקיד מכריע בתעשיות שונות כגון בנייה, נדל"ן, פיתוח תשתיות וניהול קרקעות.

מודד מוסמך במרכז
צרו איתנו קשר

מתי צריך את שירותיו של מודד מוסמך?

ובכן, ישנם מספר מצבים שבהם יש צורך בשירותי מודד. אם אתם מתכננים לרכוש או למכור חלקת קרקע או נכס במרכז, מודד מוסמך יכול לערוך סקר גבולות כדי לקבוע במדויק את גבולות הנכס ובכך תוכלו למנוע מחלוקות משפטיות בעתיד.
יתר על כן, אם אתם יוצאים לפרויקט בנייה, מודד מוסמך יכול לספק שירותי פריסת בנייה. במסגרת המדידות יסמנו במדויק את מיקומם של מבנים, כבישים, שירותים ומבנים אחרים בהתבסס על תוכניות אדריכליות. זה מבטיח שתהליך הבנייה יתנהל בצורה חלקה ובהתאם לתכנון המאושר.
מודדים מוסמכים ממלאים גם תפקיד מכריע בפרויקטים של פיתוח קרקע וחלוקה (פרצלציה), תכניות לצרכי רישום, תשריט בית משותף, הקמת מערכת מידע גיאוגרפית (GIS) ויכולים לסייע לכם בהערכת היתכנות של פיתוח קרקע, ביצוע סקרים טופוגרפיים ומתן מיפוי מפורט של השטח. מידע זה חיוני לקבלת החלטות מושכלות לגבי שימוש בקרקע ופוטנציאל פיתוח.

שירותי מדידה נוספים בחברתינו:

  • סקר קרקע GPS: שימוש בטכנולוגיית GPS כדי לקבוע ולמפות במדויק גבולות ותכונות קרקע.
  • סקרים טופוגרפיים: סקרים מפורטים המודדים וממפים את הגובה, קווי המתאר והמאפיינים הפיזיים של חלקת אדמה.
  • סריקה תלת מימדית: טכניקה מתקדמת הלוכדת נתונים מדויקים באמצעות סריקת לייזר, המאפשרת מידול וניתוח תלת מימד מפורטים.
  • אורתופוטו: צילומי אוויר או לוויין שמטרתו למנוע עיוותים, וכתוצאה מכך מפות ומדידות מדויקות.
    מיפוי פוטוגרמטרי: שימוש בתצלומי אוויר או יבשתיים ליצירת מפות ומדידות מפורטות.
  • ניטור גיאודטי: ניטור רציף של קרקע, מבנים או מאפיינים טבעיים כדי לזהות כל שינוי או תנועות באמצעות טכניקות מדידה גיאודטית.

הערכת מחיר לשירות מדידה

מחיר שירותי המדידה משתנה על מאפייני הפרויקט ובסוג המדידה ותלוי באילו סוגי טכנולוגיות נעשה שימוש. כמו כן ישנה השפעה על מספר המדידות הדרושות לפרויקט, המפות והמוצרים הספציפיים הדרושים. ההוצאה של מדידה דירה ממוצעת עשויה להיות בדרך כלל בטווח של 1500-3000 ש"ח, ואילו מיזמים הנדסיים מורכבים עשויים לעלות 5,000 ש"ח- 7,000 ש"ח  ואף יותר. לפניכם המחשה לטווחי מחירים:

סוג מדידה מחיר ממוצע (לפני מע"מ)
מדידות ארנונה לדירה בת 2-3 חדרים 1,500-3,500 ₪
מדידות ארנונה לדירה בת 4-5 חדרים 3,000-4,500 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לדירה בת 4-5 חדרים 1,800-2,400 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לבתים פרטיים   כ 7,000 ₪
מדידות שטחים וקרקעיות 4,500-3,000 ₪
מדידות דירה לצורך קניה או מכירה 2,000-3,000 ₪
מדידות להיתר בניה 1,500-7,000 ₪

שירות מודד מוסמך במרכז עם הצוות של גאוטופ הנדסה

לסיכום, מודד מוסמך הוא איש מקצוע מיומן המציע מגוון רחב של שירותים על מנת להבטיח מדידות מדויקות, מיפוי מדויק ונתונים אמינים לפרויקטים שונים. בין אם אתם קונים או מוכרים נכס, מבצעים פרויקט בנייה או מתכננים פיתוח קרקע במרכז. צוות המודדים המוסמכים שלנו כאן כדי לספק לכם את המומחיות והמקצועיות הדרושים לכם. סמכו עלינו שנספק תוצאות מדויקות ונעזור לכם בכל שלב.

שירותי מודד מוסמך הוא שירות בעל חשיבות רבה, אשר עליו מתבססות תכניות אדריכליות והנדסיות, רישומי נכסים ושטחים במנהל מקרקעי ישראל, תחשיבי מיסוי ארנונה ואחרים. קיימת חשיבות גדולה בהזמנת שירותי מדידה מקצועיים המבוצעים בידי מודד מוסמך ובעל רישיון המרכז למיפוי ישראל, ובאמצעות חברה אשר מביאה את מיטב הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות בענף שירותי המדידה.

חברת גאוטופ מעמידה לרשות לקוחותיה הרבים, קבלנים, חברות, מוסדות, רשויות מקומיות ולקוחות פרטיים, צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מטעם המרכז מיפוי ישראל, בוגרי הטכניון, ידע נרחב, היכרות עם רשויות מקומיות, תקנות ונהלים, שימוש בטכנולוגיות מובילות, שירות מצוין וליווי אישי בכל פרויקט וטווח מחירים הוגנים.

צרו איתנו קשר

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן