מודד מוסמך בשרון

אם הינכם מחפשים שירותי מודד מוסמך בשרון אז גאוטופ הנדסה היא הבחירה המושלמת עבורכם!
גאוטופ הנדסה מהותיקות ומהמנוסות בשירותי מדידות לכל צורך. אנו מעניקים מגוון שירותי מדידות קרקע, דירות, שטח, מדידות עם רחפן, מדידות ימיות ועוד.

אזור השרון משתרע לאורך מישור החוף ומזרחה לו, וכולל ערים ויישובים רבים, החל מן הערים חדרה, נתניה, הרצליה, כפר סבא, רעננה, רמת השרון וכלה ביישובים כפריים בניהם קיבוץ געש, קיבוץ גליל ים, קיבוץ משמר השרון, יקום, נחשונים ואחרים. אזור השרון ממוקם בין חיפה בצפונית לתל אביב המרכזית, ומושך אליו אוכלוסייה רבה בזכות המיקום האטרקטיבי והקרבה לערים מרכזיות מצפון ומדרום. יתרון נוסף של אזור זה הוא ריבוי שטחים פתוחים ומגרשים, אשר מיועדים לצרכי בנייה במטרה לתת מענה לביקוש הגדול.

צרו איתנו קשר

מודד מוסמך בשרון

כל תכנון של פרויקט בתחום הבנייה, מצריך בחינה מדוקדקת של נתוני הקרקע, השטח ובמידה וקיים גם של המבנה. ביצוע עבודות שיפוצים הכוללות הרחבה או הריסה של המבנה, העמסת קומות ואלמנטים, בניית מבנה מגורים משותפים או בית פרטי, סלילת כבישים והקמת תשתיות, כל אלו דורשים לפני הכל מדידות מקצועיות ומפות המבוססות על נתוני המדידה, כתנאי ליציאה לדרך וכבדיקת היתכנות וכדאיות.

אחד השירותים המבוקשים בענף הבנייה בשל הצורך האמור, הוא שירותו של מודד מוסמך בשרון, אשר מביא ידע, ניסיון, היכרות עם תוואי השטח והסביבה וכם היכרות עם הרשויות המקומיות, התב"ע העירונית, תנאי ההרחבה בקיבוצים וביישובים ועוד. מודד מוסמך בשרון הוא הכתובת לקבלנים וליזמים, כמו גם לגורמים פרטיים, בתהליך הבנייה ובנסיבות נוספות.

מודד מוסמך במרכז

חברת גאוטופ היא חברת הנדסה אזרחית ומדידות קרקע מהמובילות בישראל, אשר פועלת בפריסה ארצית ומעמידה צוות מודדים מוסמכים בשרון, בעלי ניסיון רב שנים, רמה מקצועית גבוהה, וביצוע כל עבודות המדידה באמצעות טכנולוגיות חדשניות, מתקדמות ומדויקות.

מודד מוסמך בשרון - מתי צריך את שירותיו?

שירותי מדידה נדרשים בעיקרם בתחום הנדל"ן, אולם מהווים גם את הזרוע הביצועית למדידות מקצועיות עבור ענפי היזמות, התעשיות השונות, המסחר, הרשויות המקומיות והגופים הציבוריים, ענף החקלאות ואף לטובת המגזר הפרטי.

שירותי מדידה לתושבי השרון

  • מדידות לקבלת היתרי בניה, ליווי הפרויקט וביצוע מדידות לאורך שלבי הבנייה כנדרש, עד לסיום הבנייה ולצורך קבלת היתרי רישוי/אכלוס.
  • מדידות אוויריות באמצעות צילומים אוויריים– באמצעות רחפנים, מצלמות רחף וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות מדידת שטחי ענק, מדידות באזורים מוגבלים ולא נגישים.
  • מדידות למגרשים ולקרקעות, מדידת שטחים פתוחים, מדידות גבולות, עומק ומיפוי נתוני קרקע.
  • מדידות לאיתור חריגות בניה– מטעם היזם/קבלן, שירות למפקחי בנייה, שירותי מדידה לבעל הקרקע לצרכי בקרה, להימנעות מחריגות, תקלות וכשלים.
  • מדידות שטח בנוי מדידת דירות, עסקים וכל סוגי המבנים לאימות תחשיבי ארנונה, להתמודדות מול עיריות ורשויות, מדידות לפני שיפווץ, מדידות נכסים לפני קניה/מכירה.

מדידת דירות ונכסי מגורים פרטיים

במקרים רבים רישום הנכס אל מול הרשויות בוצע באופן שגוי, על סמך דיווחי קבלן או תכניות, או בהסתמך על מדידות חיצוניות וסקרי נכסים. בעת מכירה או רכישת דירה, קבלת נתוני מדידה מדויקים המתארים את היקף ושטח הדירה לרבות תוספות דוגמת מחסן, חניה ושטחים משותפים, תשרת את שני הצדדים ומיועדת להבטיח עסקה הגונה בשקיפות מלאה. לפני כל הליך מכירה ובוודאי קנייה של דירה חדשה, חשוב להיעזר בשירותיו של מודד מוסמך בשרון לצורך מדידה מקצועית ונתוני אמת.

סוג נוסף של מדידות המבוצעות על ידי מודדים מוסמכים בשרון, הוא מדידת נכסים לצורך אימות או השגה על תחשיב הארנונה. במקרים בהם חל גידול בחיובים, טענה של הרשות המקומית לשטח דירה גדול מזה המוכר לבעל הנכס, מומלץ לבסס את ההתנהלות וההשגה על נתוני מדידה והזמנת מודד מוסמך. מדידות המבוצעות על ידי מודד מוסמך מהוות מסמך רשמי ומחייב להתנהלות מול הרשויות וקבילות בפני מוסדות החוק והמשפט.

מדידות נוספות שחשוב לבצע ומאפיינות את המגזר הפרטי הן מדידות של דירות ובתי מגורים העומדים לפני שיפוץ. שיפוץ נכס שעוסק בשינויים מבניים, שינויי שלד, גבולות מבנה, הרחבות או חלוקה, מצריכות מדידה מקיפה ומיפוי נתונים לבדיקת היתכנות, לקבלת היתר ולעמידה בדרישות החוק והרשויות המקומיות.

ביצוע מדידות באתרי בנייה ובשטחים המיועדים לבנייה

מדידות לצרכי בנייה מתבצעות לרוב ביוזמה של קבלנים, אדריכלים וחברות בנייה, בתהליך הכולל מדידות מגרשים לצורך מיפוי נתוני הקרקע והגבולות לבחינת היתכנות וכדאיות בטרם יציאה לפרויקט, מדידות והפקת תוצרים ומפות טופוגרפיות לצורך תכנון הנדסי ואדריכלי, מדידות שטח וקרקע לצורך קבלת היתר בנייה, מדידות לצורך קביעה וסימון גבולות, הצבת כלונסאות שיקבעו את מיקום המבנה על גבי הקרקע תוך התייחסות לנתוני הקרקע ולנתוני מרחק וסמיכות למבנים ולתשתיות סביב הקרקע, מדידות בקרה לווידוא עמידה בגבולות המסומנים ובתכנית הבנייה במהלך הבנייה ומדידות בסיום הפרויקט לצורך אישור עמידה בתכניות וקבלת טופס אכלוס, טופס 4 ו/או טפסי רישוי.

מדידות עומק, מדידות מדגמיות ומדידות מיוחדות

חברת גאוטופ מעמידה לרשות כלל הרשויות המקומיות באזור השרון את צוות המודדים המקצועיים והמוסמכים הראשון מסוגו, שמביא כלים ויכולת לביצוע מדידות ייחודיות ומתקדמות המאפיינות את צרכיהן.

המדידות מתבצעות במסגרת פרויקטים שונים ולמטרות מגוונות, דוגמת סקרי נכסים- מדידות מדגמיות נרחבות לנכסים ברחבי העיר במטרה לאתר טעויות רישום וגביית מס ארנונה חסר, תוספות בנייה שנבנו ללא היתר, מבנים עסקיים ומסחריים שגלשו מתחום ההיתר ועוד.

מדידות ייחודיות נוספות המתבצעות במגזר הציבורי ואל מול הרשויות הן מדידות טופוגרפיות ומדידת של שטחים ציבוריים, לצורך תכנון, הרחבה ושדרוג, הקמת מתחמים ומבנים לטובת הציבור, הקצאת שטחים פתוחים אל מול בינוי לצרכי תיירות, מסחר, שירותים ופנאי.

הזמנת מודד מוסמך בשרון

חשוב לפנות לחברת מדידות מוסמכת ובעלת רישיון מדידות מטעם המרכז למיפוי ישראל. יש למסור לנציגי החברה את כלל המידע הנדרש אודות הנכס, הקרקע ומטרות המדידה. חשוב לקבל מן החברה הצעה כתובה המפרטת את סוג המדידה, אופי המדידה והטכנולוגיה שתשמש לביצוע המדידות, סוג התוצרים ואופן מסירתם וכן עלויות העבודה ותנאי התשלום.

בהתאם לשירות המקצועי המפורט בהצעה ולקבלת מחיר התואם את תנאי השוק והענף, ניתן לאשר את העבודה ולתאם מועד לביצוע המדידות. יש לוודא כי כלל התוצרים הוגשו כנדרש וחתומים על ידי מודד מוסמך לרבות מספר רישיון מודד.

מודד מוסמך בשרון - עלויות שירותי מדידה

מחיר השירותים נקבע בהתאם למספר משתנים דוגמת סוג ושיטות המדידה, היקף השטח, נגישות ועוד. מצ"ב טווח עלויות נהוג על פי סוגי מדידות נפוצים:

סוג מדידה מחיר ממוצע (לפני מע"מ)
מדידות ארנונה לדירה בת 2-3 חדרים 1,500-3,500 ₪
מדידות ארנונה לדירה בת 4-5 חדרים 3,000-4,500 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לדירה בת 4-5 חדרים 1,800-2,400 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לבתים פרטיים   כ 7,000 ₪
מדידות שטחים וקרקעיות 4,500-3,000 ₪
מדידות דירה לצורך קניה או מכירה 2,000-3,000 ₪
מדידות להיתר בניה 1,500-7,000 ₪

חברת גאוטופ מעמידה לרשות כל הגורמים שירותי מדידה מקצועיים, המתבצעים על ידי מודדים מוסמכים בשרון, באמצעות ציוד מדידה מתקדם, הנותן מענה לכל צרכי המדידה והפרויקטים, שימוש בתוכנות מתקדמות להפקת התוצרים ורמת דיוק גבוהה בכל סוגי הפרויקטים.

צרו איתנו קשר

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן