מודד מוסמך בחיפה

חברת גאוטופ היא חברת הנדסה ומדידות, צוות מודדים מוסמכים בחיפה בעלי רישיון והסמכה לביצוע כל סוגי המדידות.
אנו מצויידים במגוון טכנולוגיות מדידה חדשניות ומתקדמות, היכרות מעמיקה עם מאפייני העיר ודרישות הרשויות.

חיפה היא העיר השישית בגודלה בישראל והשלישית בהיקף התושבים, ומהווה את המטרופולין העירוני הצפוני הבולט והמבוקש ביותר. לחיפה מאפיינים ייחודיים בשל משכנה על הר הכרמל ולמורדותיו, על קו החוף. בשונה מערים מישוריות, בהן עתודת הקרקעות מוגבלת במיוחד, בסביבת העיר חיפה היקף עצום של קרקעות לא מנוצלות המצויות בהליכי תכנון, הפשרה ושינוי ייעוד, ונדרשות למיפוי ומדידות לצורך היכרות והבנת מאפייני הקרקע. מאחר וחיפה היא גם בין הערים הוותיקות בישראל, ניתן למצוא בה גם לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית ושיקום וחידוש מבנים המתבצעים באופן פרטי על ידי בעליהם, תוך הוספת יחידות, שיקום תשתיות, חלוקה מחדש, ופרויקטים אחרים הדורשים את שירותיו של מודד מוסמך בחיפה.

צרו איתנו קשר

גאוטופ הנדסה- מעטפת שירותים נרחבת למחפשים אחר שירות מודד מוסמך בחיפה

מודד מוסמך בחיפה ולמעשה בכל עיר ואזור בישראל, מביא עמו מערך של ידע, כלים ויכולות, לביצוע עבודות מדידה מסוגים שונים. תפקיד המודד הוא לבצע מדידות מדויקות של קרקעות, מגרשים, שטחים פתוחים, מבנים ותשתיות, בהתאם לצרכי הפרויקט ולמטרות המדידה, ולתרגם את נתוני המדידה לכדי מיצג ויזואלי באמצעות מפה טופוגרפית ו/או מיצגים נוספים.

בין עבודות המודד ניתן למצוא מדידת דירות ובתים לצורך תחשיבי ארנונה, מדידת מגרשים וקרקעות לצורך קבלת היתרי בניה, מדידה וניתוח תוואי הקרקע עבור אדריכלים וקבלנים, מדידות קרקע ומבנים משותפים לצורך חלוקה ורישום בטאבו ולמטרות רבות נוספות.

מודד מוסמך מביא השכלה רחבה וייחודית בתחום הנדסת גיאודזיה, ענף המתעמק במתמטיקה שימושית לצרכי מדידה, מיפוי והתוויה של כדור הארץ, כמו גם התמחות מקצועית נרחבת ושימוש בכלים ובטכנולוגיות המאפשרים את ביצוע המדידות בכל סוג של קרקע, לרבות מדידות אוויריות ומדידות ימיות.

מודד מוסמך בצפון

השכלתו של מודד מוסמך וקבלת הרישיון מותנים במעבר בחינת הסמכה, והרישיון הניתן לו על ידי הגוף הרשמי לעניין זה, המרכז למיפוי ישראל, מאפשר לצד ביצוע המדידות והנפקת התוצרים, גם את חתימתו על כל מפה ותוצר. חתימתו של מודד מוסמך מעניקה משנה תוקף לנתוני המדידה והתוצרים, והופכת אל אלו למידע מוסמך, רשמי וקביל בפני כל גוף ורשות בישראל.

 • מדידות קרקע– מדידה של שטחים פתוחים ומגרשים לצרכי מיפוי קרקע, בחינת היתכנות בניה, זיהוי תשתיות, מפגעים, עומק, יציבות ומאפייני קרקע.
 • מדידות עבור אדריכלים– מדידת שטחים ומבנים עבור אדריכלים, בהתאם לייעוד ולמטרות הפרויקט.
 • מדידות לפני שיפוץ- מדידת דירות, מבנים ומתחמי מסחר, לצרכי שיפוץ, הרחבה ותוספות בניה.
 • מדידות לצרכי ארנונה– ביצוע סקרי נכסים ומדידות מדגמיות עבור רשויות מקומיות לצרכי עדכון תחשיבי ארנונה, ביצוע מדידת דירות פרטנית עבור בעלי נכסים לצורך הוכחת גודל נכס והתמודדות עם חיובים עודפים בגין ארנונה בשל טעויות רישום ברשות, ו/או בשל מדידות חיצוניות ולא מדויקות.
 • מדידות להיתר בניה ולהנפקת טופס 4– מדידות קרקע ומגרשים לצורך קביעת גבולות שטח, תכנון אדריכלי וקבלת היתרי בניה, מדידות אמצע בפרויקטים בענף הבניה לווידוא עמידה בתכניות הבנייה ושמירה על בניה בגבולות הקרקע ללא חריגות, וביצוע מדידות סופיות ואישור ביצוע בהתאם להיתר הבניה, לצורך סיום הפרויקט וקבלת טופס אכלוס/רישוי (טופס 4).
 • מדידות עם רחפנים– ביצוע מדידות אוויריות מתקדמות באמצעות רחפני מדידה חדשניים בעלי יכולות צילום מגבהים שונים, מזוויות ומנקודות רבות, למתן מענה לאתגרי נגישות ולמדידת שטחים גדולים, ליצירת אלפי צילומים במהירות וביעילות, ואיחודן לכדי מפת מדידה ומיפוי ויזואלית ומדויקת.

 

הזמנת שירות מודד לתושבי חיפה והסביבה

בחיפוש אחר מודד מוסמך בחיפה חשוב להקפיד על מספר גורמים:

 • קבלת אסמכתא לעבודה אל מול מודד מוסמך בעל רישיון בתוקף בלבד.
 • עבודה אל מול חברת מדידה המפעילה צוותי מדידה ומודדים המתמחים במגוון סוגי מדידות ופרויקטים.
 • חברה בעלת המלצות וניסיון מוכח.
 • חברה/מודד בעלי ניסיון והיכרות עם העיר ומאפייניה, הרשות המקומית, הוועדה לתכנון ובניה וגורמים רלוונטיים אחרים.
 • חברה המספקת שירותי מדידות באמצעות מגוון טכנולוגיות מתקדמות.

עם הפניה אל חברת המדידה, יידרש הלקוח, פרטי או קבלן/יזם, למסירת כלל המידע הרלוונטי הנוגע לצרכי המדידה: מה סוג המדידה הנדרשת?, מדידת קרקע, מדידת דירה/בית, מדידת מבנה משותף, מדידות חוץ או כל סוג מדידה אחר. מהי מטרת המדידה ועבור איזה גוף נדרשים הנתונים? היכן נמצא השטח, אזור הפרויקט/מיקום? גודל שטח מוערך, אתגרים ומגבלות.

בהתאם לכל הללו יומלץ על ידי צוות החברה על ביצוע ביקור מוקדם בשטח לצורך הבנת המאפיינים תכנון המדידה ומתן הצעת מחיר, או על הערכה המבוססת על מידע זה והנפקת תכנית מדידה ומחיר בהתאם. עם אישור ההצעה והזמנת השירות יתואם מול הלקוח מועד לביצוע המדידות, שלרוב ייקבע לטווח בן 48-72 שעות ממועד ההזמנה. צוות המודדים של החברה יגיעו במועד שסוכם לשטח/מבנה, בליווי כלל הטכנולוגיות הנדרשות, ויבצעו את המדידות והמיפוי בהתאם לצורך, למאפייני השטח והמבנה, על הצד הטוב ביותר.

עם סיום עבודת המדידות בפועל, נתוני המדידה והתצלומים יועתקו ויתורגמו לכדי תוצרים סופיים חזותיים דוגמת מפה טופוגרפית וסוגי מפות ומיצגים וויזואליים, מפורטים ומדויקים, בשילוב תוכנות מתקדמות המאפשרות הצגה, תכנון אדריכלי ועבודה על גבי התוכנה והמיצג ישירות. כלל התוצרים יועברו על ידי חברת המדידה למזמין, בטווח בן כ-5 ימים לכל המאוחר, באמצעים דיגיטליים ו/או אחרים בהתאם לסיכום המוקדם ולצרכי הלקוח. כלל הנתונים והתוצרים יוגשו בהתאם לדרישות הרשויות, בפירוט מלא, בציון תאריך ביצוע ובחתימת מודד מוסמך.

 

מודד מוסמך בחיפה - הערכת מחיר בעת הזמנת מודד מוסמך

מדידת דירה, נכס או קרקע אינה מוצר מדף, והמחיר אינו אחיד לכלל עבודות המדידה. קביעת העלות מתבצעת על ידי החברה בהתאם למגוון פרמטרים: סוג המדידה והטכנולוגיה הנדרשת, אתגרי נגישות, היקף שטח ואחרים. טווח העלויות המוערך בהתאם לסוגי פרויקטים ועבודות מדידה. לצורך הצעת מחיר מדויקת ומותאמת עבורכם צרו איתנו קשר.

סוג מדידה מחיר ממוצע (לפני מע"מ)
מדידות ארנונה לדירה בת 2-3 חדרים 1,500-3,500 ₪
מדידות ארנונה לדירה בת 4-5 חדרים 3,000-4,500 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לדירה בת 4-5 חדרים 1,800-2,400 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לבתים פרטיים   כ 7,000 ₪
מדידות שטחים וקרקעיות 4,500-3,000 ₪
מדידות דירה לצורך קניה או מכירה 2,000-3,000 ₪
מדידות להיתר בניה 1,500-7,000 ₪

שירות מודד מוסמך בחיפה עם הצוות של גאוטופ הנדסה

חברת גאוטופ היא חברה מובילה לשירותי הנדסה אזרחית ומדידות בישראל, ומספקת מגוון רחב של עבודות מדידה, לצרכים שונים, עבור קהל לקוחות מגוון: פרטיים, קבלנים ויזמים בענף הבנייה, לקוחות מסחריים, רשויות מקומיות ומוסדות ציבוריים. החברה מספקת שירותים מתקדמים באמצעות צוות מודדים מוסמכים המביאים עדכנות מקצועית וחדשנות, שימוש בטכנולוגיות מובילות ובתוכנות מתקדמות, ומתן פתרונות ומענה לכל צורך.

צרו איתנו קשר

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן