מודד מוסמך בהרצליה

אם הינכם מחפשים שירותי מודד מוסמך בהרצליה אז גאוטופ הנדסה היא הבחירה המושלמת עבורכם!
גאוטופ הנדסה היא בין החברות המובילות למדידות בפריסה ארצית. אנו מעניקים מגוון שירותי מדידות קרקע, דירות, שטח, מדידות עם רחפן, מדידות ימיות ועוד.

חברת גאוטופ מספקת שירותי מודדים מוסמכים בהרצליה לכל צורך ולכל גורם, הן לחברות הבנייה, היזמים והקבלנים הנדרשים לבצע מדידות קרקע ומדידות מבניות לצורך קבלת היתרי בנייה, קידום ואישור של פרויקטים, הן לרשויות ולמוסדות והן למגזר הפרטי. החברה מספקת שירותי מדידה מקצועיים, בטווח זמן קצר, וביצוע כל סוגי המדידות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וברמת דיוק גבוהה במיוחד.

צרו איתנו קשר

מעטפת שירותים נרחבת למחפשים אחר שירות מודד מוסמך בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים המבוקשות בישראל, הן בשל מיקום אסטרטגי, במרחק כ-7 דקות נסיעה בלבד מתל אביב ונגישות לערוצי תנועה מרכזיים מצפון ומדרום, הן בשל מגוון מתחמי הייטק ותעסוקה המצויים בהרצליה עצמה והן בזכות איכות החיים והמוניטין של העיר עצמה. הביקוש ההולך וגובר לנכסי דיור בהרצליה הביא לתנופת בנייה ולהפשרה מאסיבית של שטחי בנייה באזור, וניכר ביקוש רב לקבלנים, מודדים מוסמכים בהרצליה, אדריכלים ומעצבים.

תפקידו של מודד מוסמך בהרצליה הוא לספק נתונים ומידע הנוגעים לקרקע, למבנה ולסביבתם.

בפרויקטים בענף הבניה הקרקע מהווה את חומר הגלם לפרויקט כולו, ונדרשת בחינה ומיפוי של נתוני הקרקע לצורך הערכת היתכנות וכדאיות של הפרויקט.
מודד מוסמך ימדוד ויקבע את גבולות הקרקע, עומק הקרקע, התאמתה לסוג הפרויקט המבוקש, זיהוי מאפייני קרקע חריגים ו/או מגבילים, קיום עצמים, תשתיות טבע, קרבה למבנים או לאלמנטים אחרים ועוד.

נתונים אלו יסופקו על ידי מודד מוסמך, לאחר ביצוע מדידות מדויקות, באמצעות שיטות מדידה מתקדמות, מכשירי מדידה מתקדמים הנשענים על טכנולוגיות חדשניות, וניתוח כלל הנתונים הללו לכדי מפות טופוגרפיות ותוצרים חזותיים אשר יאפשרו למזמין תשקיף ותמונת מצב מדויקת, ברורה ואופטימלית.
בפרויקטים שונים יידרש המודד גם לסימון גבולות והצבת כלונסאות- על מנת לקבוע ולסמן את מיקום ושטח המבנה המיועד על גבי הקרקע, להמשך מדידות במהלך הפרויקט, לצרכי מעקב ולצורך קבלת היתרים שונים.

מודד מוסמך במרכז

אחריותו של המודד אינו מסתכמת בביצוע המדידות, ניתוח והפקת התוצרים. הנתונים המופקים על ידו מוגשים בחתימתו, ומהווים אסמכתא חוקית לכל צורך ובפני כל גורם. חתימת מודד מוסמך תכלול את מספר הרישיון שלו ואת תאריך המדידות- מה שהופך את המסמך לקביל, מחייב ולאסמכתא חוקית.

גאוטופ - צוות מודדים מוסמכים בהרצליה

צוות המודדים המוסמכים של חברת גאוטופ בהרצליה פועל אל מול כלל הלקוחות והמגזרים, ומבצע סוגי מדידות רבים, בניהם מדידות נכסים בנויים לצרכים שונים, מדידות קרקעות ומגרשים לצרכי בנייה ומדידות מורכבות לקידום פרויקטים ציבוריים.

בין שירותי המדידה הניתנים על ידי צוות החברה:

  • מדידות קרקע שטח ומגרשים- מדידות שטחים פתוחים לצרכי מיפוי, בדיקת היתכנות וכדאיות על פי מטרות הפרויקט, איתור עצמים, תשתיות, מגבלות, יציבות קרקע ויכולת העמסה, מדידות לצורך קבלת היתרי בניה.
  • מדידות עבור אדריכלים– מדידות קרקע ומדידת מבנים והנפקת מפות ותוצרים חזותיים על גבי תוכנות המשמשות לתכנון אדריכלי והנדסי.
  • מדידות ארנונה– מדידות מבנים, עסקים ודירות לצורך תחשיבי ארנונה. מודד מוסמך בהרצליה מבצע מדידות מדויקות של הנכס ומספק תוצרי מדידה מדויקים, לצד היכרות עם תקנות מיסוי הארנונה ברשות המקומית, התייחסות לשטחים משותפים, תחשיבי מרפסות, גינות, מחסנים, חניות ועוד.
  • מדידות חקלאיות– מדידת שטחים חקלאיים לצרכי בקשות וקידום הליכי הפשרה ולצרכי יישום חקלאי תוך איתור ומיפוי מאפייני קרקע רלוונטיים.
  • מדידות לצורך רישום פרצלציה– מדידות מבנים משותפים וקרקעות לצורך רישום, איחוד, חלוקה מחדש בין בעלי הקרקע, לצרכי הסדרת בעלות ושליטה בשטחים משותפים, פרויקטים מסוג התחדשות עירונית, הסדרת רישום אל מול רשויות מנהל מקרקעי ישראל וטאבו.
  • ניטור שקיעות והטיות מבנים– מדידות ניטור גיאודטי לניתוח תנועות קרקע, מעקב אחר צפי בשינויים ותנודות בקרקע לאורך זמן, לפרויקטים ייחודיים דוגמת בניינים רבי קומות ופרויקטים הדורשים יתר יציבות של הקרקע. מדידות ובדיקות אלו מסייעים גם בתחזית של אסונות טבע והיערכות לקראתם. המדידות מתבצעות בשיטות ניטור גאודזיות מתקדמות, צילומים לווייניים, סקרי קרקע, ניתוח בנוסחאות מתמטיקה שימושית מורכבות ועוד.
  • מדידות לפני שיפוץ / טופס 4– מדידות דירה או בית לפני שיפוץ, מיפוי מאפייני קרקע ומבנה, לצרכי תכנון הרחבה או שינויי שלד במבנה. מדידות מסוג זה מתבצעות גם לצורך קבלת טופס 4 אחרי שיפוץ או בתום פרויקט בנייה.
  • הכנת תשריט בית משותף– ביצוע מדידות למבנים משותפים והכנת תשריט בית משותף לצרכי אימות, חלוקה מחדש או לצרכי רישום בעלות.
  • מדידות באמצעות רחפן- מדידות אוויריות לכל צורך באמצעות רחפן המספק צילומים אוויריים ממגוון נקודות אסטרטגיות וטווחי גובה, מספק מענה לבעיות נגישות ומייעל הליכי מדידה.

שירות מודד מוסמך בהרצליה - מחירון לדוגמה לשירות מדידה

מחיר שירותי המדידה משתנה על מאפייני הפרויקט ובסוג המדידה ותלוי באילו סוגי טכנולוגיות נעשה שימוש. כמו כן ישנה השפעה על מספר המדידות הדרושות לפרויקט, המפות והמוצרים הספציפיים הדרושים. ההוצאה של מדידה דירה ממוצעת עשויה להיות בדרך כלל בטווח של 1500-3000 ש"ח, ואילו מיזמים הנדסיים מורכבים עשויים לעלות 5,000 ש"ח- 7,000 ש"ח  ואף יותר. לפניכם המחשה לטווחי מחירים:

סוג מדידה מחיר ממוצע (לפני מע"מ)
מדידות ארנונה לדירה בת 2-3 חדרים 1,500-3,500 ₪
מדידות ארנונה לדירה בת 4-5 חדרים 3,000-4,500 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לדירה בת 4-5 חדרים 1,800-2,400 ₪
מדידות בית לפני שיפוץ לבתים פרטיים   כ 7,000 ₪
מדידות שטחים וקרקעיות 4,500-3,000 ₪
מדידות דירה לצורך קניה או מכירה 2,000-3,000 ₪
מדידות להיתר בניה 1,500-7,000 ₪

שירות מודד מוסמך בהרצליה עם הצוות של גאוטופ הנדסה

חברת גאוטופ מבצעת מדידות מכל סוג ולכל צורך, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וציוד חדשני, עבודה אל מול קבלנים, אדריכלים, רשויות מקומיות ולקוחות פרטיים, ומספקת תוצרי מדידה דיגיטליים ומודפסים, מפות טופוגרפיות תלת ממד ומגוון סוגי תוצרים נוספים בהתאמה לכל צורך. חברת גאוטופ היא חברה בעלת רישיון מדידה, כל המודדים בחברה הם מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף, בעלי ידע רב וניסיון עשיר. 

צרו איתנו קשר

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן