תחומי פעילות

משרד גאוטופ הנדסה בע"מ מספק שירותי הנדסה ומדידות מגוונים, יעוץ, מדידה לצורך תכנון, חישוב כמויות, ליווי פרויקטים ועבודת פיתוח תוך חתירה לשלמות והקפדה על התקנים המחמירים ביותר בשוק.
לרשות המשרד עומד ציוד ומכשור מדידה חדיש בעל הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, וצוות מקצועי אקדמאי בעל ידע מקיף ומנוסה בענף המודדים הניצבים בחזית הפרויקטים הגדולים והמורכבים ביותר בשיתוף עם משרדי אדריכלות והנדסה רבים לצד הקבלנים הגדולים בארץ.
כל אלו מתאפשרים הודות למגוון השירותים המוצעים על מנת לספק ללקוח מענה לכל צורך בענף המדידה.
תחומי הפעילות של משרדנו באים לידי ביטוי בשני סוגי המדידה העיקריים: מדידות יבשתיות ומדידות ימיות.

מדידות יבשתיות

הכנת תוכניות מפורטות בליווי גיאודטי של מיזמי בניה ותשתיות כולל שלבי הפיתוח והבניה ושל פרויקטים מתכנון ראשוני עד תכנון מפורט.

מדידה לצרכי תכנון

בניית רשתות בקרה עירוניות וביסוס פוטוגרמטרי.
הכנת מפות טופוגרפיות לצרכי תכנון, פיתוח שטח, הרחבת כבישים והקמת מבנים, מדידות לצורך בנייה.

מדידה לצרכי רישום

ליווי פרויקט הסדר משלב התכנון ועד הרישום.
תוכניות לצורכי רישום ותשרטי איחוד וחלוקה.

נקודות בקרה GPS

מדידת ואישור נקודות GPS בדרגות גבוהות, בהתאם לתקנות ממשלתיות. כל המדידות חתומות על ידי מודד מוסמך.

חלוקה וחישובים אנליטיים

תוכניות לצרכי רישום אנליטי של גושים וחלקות לשם הקמת גבולות.

הכנת תשריטי בתים משותפים

על מנת להתחיל תהליך רישום של בית משותף יש להכין תשריט המציג את כלל היחידות בבית המשותף ומגדיר את הבעלות עליהן.
לכן, יש צורך להיעזר במודד מוסמך או מהנדס מוסמך בהכנת תשריט אשר במהלך ההכנה יבצעו בדיקה בשטח כי המצב הקיים תואם את היתר הבנייה.

חישובי כמויות

בתחום הבנייה נושא חישוב כמויות הבניה מהווה חלק קריטי בתכנון נכון של הפרויקט. אי התאמה בחישובי הכמויות, עלול ליצור הבדל בין התקציב שהוגדר מראש בין תוצרי העבודה בפועל. כאשר כל הבדל כזה יכול להוביל להוצאות נוספות בלתי מתוכננות וכן לעיכוב בהשלמת הפרויקט.

שירותי ייעוץ למשרדי מדידות ותכנון

לצד העבודה בפרויקטים באופן פעיל בשטח, אנו מספקים תחום ייעוצי על מנת לקדם פרויקטים בשיתוף פעולה עם משרדים רבים ואחרים בידיים המקצועיות ביותר.

ניהול אתר וליווי פרויקטים לביצוע משלב התחלתי

מדידות באתר העבודה על ידי מודד מוסמך וליווי של צוות מקצועי מהווה חלק בחוליה המרכיבה את הפרויקט כולו, החל מתהליך התכנון ועד תהליך גמר הביצוע.

ניטור שקיעות

ניטור שקיעות מבנים נחוץ לשם אומדן יציבות המבנים במהלך בניה ובסמוך להם. תחום זה חיוני עבור פרויקטים של בניה לגובה, מבנים תת-קרקעיים, קירות תמך גבוהים, גשרים ועוד.

מדידות ימיות

פריצת דרך חדשנית הובילה את משרד גאוטופ הנדסה למדידות ימיות באמצעות מכשיר Single Beam Eco sounder המאפשר כריית אינפורמציה רבה אשר מעובדת ומוצגת כמפה טופוגרפית תת ימית בעת מדידת אגם, קרקעית ים, נהר או מאגרי מים.
כל אלו נעשים לטובת מדידת ים וקו חוף, סריקות קרקעית הים באמצעות חישה מרחוק למיפוי ואיתור עצמים, הוספת שכבת נתוני GIS באופן תקופתי ושילוב עיבודי תמונה ומידול תלת מימד מעל ומתחת פני הים.

דילוג לתוכן